Weet wanneer GenAI wel of niet in te zetten!

 

Naast al meer dan 3.500 professionals opgeleid te hebben over het thema generatieve AI, bouwt GPT Academy (Hogeschool UCLL) samen met VIVES Continue ook aan een e-learningaanbod. Op die manier kan je jezelf, op je eigen tempo, wegwijs maken in het topic om zo mee te zijn.

In deze module 'Verhoog je productiviteit met generatieve AI' (1u20) overlopen Michael & Hana wat generatieve artificiële intelligentie juist inhoudt, wat Large Language Models zijn, en wat zowel de beperkingen als capaciteiten van de technologie zijn.

 

Hoe inschrijven?

  • klik op de knop INSCHRIJVEN:
  • Kies voor REGISTREREN indien je de 1e keer aanmeldt. (Kies enkel voor AANMELDEN indien je reeds een account hebt.) Kies vervolgens het type account en vul jouw gegevens aan.
  • Klik vervolgens op de voorgestelde sessie met als tarief ‘Standaard deelnemer’ en bevestig.
  • Je ontvangt een mail met de toegangslink voor de eerste gratis module. Geen mail ontvangen? Kijk dan eens in je spamfolder.
  • Vanuit je account kan je inschrijven voor de andere modules, al dan niet betalend.

 

Doelgroep

Medewerkers van KMO's en ondernemers met zin voor innovatie

Trainer

Michael Bauwens

Michael
Bauwens

Met een achtergrond in taaltechnologie en bedrijfscommunicatie slaat Michael een brug tussen academische inzichten, technologische (r)evoluties en de bedrijfswereld. Dat doet hij door het uittesten van generatieve AI voor bedrijfsprocessen en dit enthousiast over te brengen in workshops en trainingen.

Georganiseerd door
Praktische info
  • Inschrijving: €145 excl. btw (€10 korting voor UCLL-alumni)
  • Na inschrijving heb je toegang tot de video's voor een periode van 150 dagen 

 

 

 

Datum en locatie (met begin- & einduur)
Online
Contact

Michael Bauwens

Michael
Bauwens
Contact praktisch

Secretariaat Navormingen

Secretariaat
Navormingen
Analytisch nummer
5105006164
Interne referentie
SO00294