
Webinar 'The voice of kids in de bemiddeling'
Week van de familiale bemiddeling - Federale Bemiddelingscommissie
Ons expertisecentrum Resilient People draagt bij aan de mediationmaand georganiseerd door de Federale bemiddelingscommissie.
In een webinar brengen we de output van het onderzoek 'The voice of kids in de bemiddeling' en lichten we het pakket toe om professionals in het childinclusive werken te steunen.
Wil je graag meer weten over de resultaten van dit tweejarig praktijkwetenschappelijk onderzoek? Ben jij ook werkzaam in het veld van scheidingen waar kinderen in betrokken zijn? Wil je mee je steentje bijdragen om te komen tot een childinclusieve bemiddelingspraktijk? We lichten jullie graag in over het opzet van het onderzoek, de output alsook wat dit alles nu betekent voor de bemiddelingspraktijk.
Voor bemiddelaars, advocaten, magistraten, hulpverleners, academici.
Mia Claes
Sociaal werk, coördinator postgraduaat Bemiddeling (UCLL), onderzoek en dienstverlening Resilïent People (UCLL), erkend bemiddelaar (familiale zaken), systemisch counselor, senior trainer Interactie-Academie.
Het webinar is gratis, maar we vragen je wel om te registreren. Via de knop in de linkerbalk 'inschrijven'.
Kan je er niet live bij zijn? Geen probleem, je kan het webinar tot 5 dagen nadien nog bekijken via replay.